Siemens Gigaset C530 Duo

Délka pohotovostního režimu
300 Hodin
Podsvětlení
Hlasité telefonování
Rozměry základny (Š x H x V)
136 x 117 x 45 mm

• celkem intuitivní ovládání, jinak dobrý manuál
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

OK.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Děkujeme, jsme rádi, že je s produktem spokojenost.
    Zdraví e-shop
    DVORSKY.cz

• jednoduché ovládání
    • dobrý zvuk
    • velký telefonní seznam

Potřeboval jsem dva aparáty, linka v pracovně se mi někde přerušila a tahat nový drát jsem už nechtěl. I předtím jsem měl bezdrát ale jen jeden, chtěl jsem tedy duo. Předtím to byl Panasonic se záznamníkem ale stejně tam nikdo nic nenamlouval. U Gigasetu mě překvapilo skvělé a přehledné ovládání. Velký a přehledný displej zobrazí vše co je třeba.

Rozměry
Délka pohotovostního režimu
300 Hodin
Podsvětlení
Hlasité telefonování
Rozměry základny (Š x H x V)
136 x 117 x 45 mm
Dosah uvnitř budovy
50 m
Záznamník

Nástupce Gigaset-C300:

V balení DUO: základna se sluchátkem + sluchátko s nabíječkou.

Nejlepší technický výkon ve své třídě

• bezdrátový telefon DECT/ GAP
  • 1,8" displej, podsvícený - jantarová barva
  • navigační klávesa
  • handsfree hovory s vynikající kvalitou zvuku
  • 7 vyzváněcích melodií
  • 6 individuálních vyzváněcích melodií pro VIP záznamy
  • nastavitelná hlasitost sluchátka
  • připojení náhlavní soupravy (konektor)
  • telefonní seznam 150 záznamů
  • přenos telefonního seznamu
  • moje kontakty (až 200 záznamů každý se 3 čísly)
  • opakované vytáčení posledních 20 čísel
  • rychlé volby na klávesách 2‒9
  • CLIP - zobrazení volajícího
  • SMS max. 612 znaků
  • 30 posledních zmeškaných hovorů vč. data a času
  • zobrazení data a času na displeji
  • monitoring místnosti
  • instalace plug&play
  • až 26 jazyků - české menu
  • zobrazení stavu baterie na displeji
  • možnost až 6-ti sluchátek

• 1 sluchátko
  • 1 základna
  • 2x baterie AAA (NiMH), 750 mAh
  • 1 kryt baterie
  • 1 napájecí jednotka (adapter)
  • 1 telefonní šňůra
  • 1 uživatelská příručka

• , zakoupeno v Atel - cz shop

• celkem intuitivní ovládání, jinak dobrý manuál
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

OK.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Děkujeme, jsme rádi, že je s produktem spokojenost.
    Zdraví e-shop
    DVORSKY.cz

• jednoduché ovládání
    • dobrý zvuk
    • velký telefonní seznam

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kvalitní výrobek, čistý zvuk, mnoho funkcí

• , zakoupeno v EURONICS

naprosta spokojenost